0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Qualification
CSKA Moscow
-
-
Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Liverpool FC
-
-
TSG 1899 Hoffenheim
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SC Fotbal Club Fcsb SA
-
-
Sporting CP
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Copenhagen
-
-
Qarabag FK
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SK Slavia Prague
-
-
Apoel Nicosia
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
England
EFL Cup
Huddersfield Town
-
-
Rotherham United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Blackburn Rovers
-
-
Burnley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cheltenham Town
-
-
West Ham United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Southampton FC
-
-
Wolverhampton Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Newcastle United
-
-
Nottingham Forest
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Stoke City
-
-
Rochdale AFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Kawasaki Frontale
۳
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Russian Cup
FC Irtysh Omsk
۰
۴
TOM Tomsk
Finished
۱۶:۰۰
FK Znamya Truda
-
-
Fakel Voronezh
inprogress
۱۸:۰۰
Chertanovo
-
-
Dinamo Saint Petersburg
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Tyumen
-
-
Sibir Novosibirsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Syzran-2003
-
-
Samara Kryliya Sovetov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Sokol Saratov
-
-
FC Orenburg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Armavir
-
-
Kuban Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Energomash Belgorod
-
-
FK Tambov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Brasil De Pelotas RS
۲
۱
Goias GO
Finished
۰۲:۴۵
America Mineiro MG
۰
۰
Criciuma SC
Finished
۰۵:۰۰
Norway
Toppserien, Women
Sandviken
-
-
Arna-Bjørnar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ghana
Premier League
Sogakope Wafa
-
-
Asante Kotoko
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Poland
I Liga
Odra Opole
-
-
Rakow Czestochowa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Wigry Suwalki
-
-
Miedz Legnica
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zaglebie Sosnowiec
-
-
Puszcza Niepolomice
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Stal Mielec
-
-
Pogon Siedlce
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Chrobry Glogow
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Drutex-Bytovia
-
-
Olimpia Grudziadz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GKS Katowice
-
-
MKS Chojniczanka Chojnice
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Portugal
Segunda Liga
FC Gil Vicente
-
-
CF Uniao Madeira
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Leixoes SC
-
-
FC Porto B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nacional De Madeira
-
-
FC Famalicao
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sporting CP B
-
-
CD Cova Piedade
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Arouca
-
-
Academico De Viseu FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SL Benfica B
-
-
SC Varzim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Santa Clara
-
-
Academica De Coimbra
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Penafiel
-
-
Sporting Braga B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Bohunice
-
-
Rousinov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bosonohy
-
-
Veseli
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone B
Triestina Calcio
-
-
A.c. Mestre
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
HIFK 2
-
-
PPJ
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kapa
-
-
Pk-35
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Finland Amateur
3 Division Turku
Jyty
-
-
FC Boda
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Finland
Ykkonen
AC Oulu
-
-
OPS
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Serbia
Superliga
FK Radnicki Nis
-
-
FK Mladost Lucani
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Denmark
1st Division
Nykobing FC
-
-
Fremad Amager
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Viborg FF
-
-
FC Fredericia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Vejle BK
-
-
Brabrand IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Roskilde
-
-
HB Koge
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Thisted FC
-
-
Vendsyssel FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela, Preliminary round
Dep. La Guaira
-
-
Deportivo Petare
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Venezuela
-
-
Pacairigua Fc
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group II
Oks Swit Skolwin Szczecin
-
-
Energetyk Gryfino
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
-
-
Utenis Utena
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Linkopings FC
-
-
Pitea IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KIF Orebro Dff
-
-
Eskilstuna United
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Vittsjo Gik
-
-
Kristianstads Dff
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Kvarnsvedens IK
-
-
Djurgardens IF Dff
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hammarby IF Dff
-
-
Kopparbergs/Goeteborg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FC Viktoria Berlin
-
-
BFC Dynamo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
South Africa
Premier League
Kaizer Chiefs
-
-
Supersport United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Free State Stars
-
-
Bidvest Wits
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Maritzburg United
-
-
Ajax Cape Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Cape Town City FC
-
-
Platinum Stars
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Lamontville Golden Arrows
-
-
Bloemfontein Celtic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Germany Amateur
Westfalenpokal
BV Westfalia Wickede
-
-
TUS Haltern
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Copa FGF
Sao Jose RS
-
-
Cruzeiro de Porto Alegre RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio RS
-
-
EC Pelotas RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Rio de Profissionais
Sao Goncalo EC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Copa Federacion
Silla CF
-
-
Ontinyent CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Uruguay
Primera Division Reserve League
Racing Club Montevideo
-
-
CA Cerro
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Ireland
U19 Northern Elite Division
Drogheda United
-
-
Dundalk
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SC Freiburg II
-
-
1 FC Saarbrucken
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Röchling Völklingen
-
-
VfB Stuttgart II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SpVgg Elversberg 07
-
-
Offenbacher Kickers
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FSV Frankfurt
-
-
TUS Koblenz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Stuttgarter Kickers
-
-
SV Waldhof Mannheim
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Hessen Kassel
-
-
TSV Schott Mainz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Paleochora FC
-
-
Aris Soudas
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Kilkisiakos Fc
-
-
Doxa Dramas FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Asteras Varis
-
-
Glyka Nera
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AS Olympiakos Volou 1937
-
-
Niki Volou
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
K Bocholter VV
-
-
Lommel United
Cancelled
۲۱:۳۰
KFC Mandel United
-
-
Lierse SK
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CD Coslada
-
-
CD Vicalvaro
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CD San Roque De Lepe
-
-
Real Betis B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK CELJE
-
-
NK Domzale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
-
-
NK Bravo Publikum
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nd Gorica
-
-
NK Noga Triglav
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Krka
-
-
FC Koper
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Interblock
-
-
NK Aluminij
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Krsko
-
-
NK Radomlje
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSM Makassar
-
-
Perseru Serui
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Barito Putera
۱
۲
Arema Indonesia
Finished
۱۶:۰۰
Colombia
Primera B, Clausura
Orsomarso
۱
۱
Atletico FC
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Pereira
۲
۰
Deportes Quindio
Finished
۰۵:۱۵
Mexico
Primera Division, Apertura
Atletico Pachuca
۴
۱
Tiburones Rojos De Veracruz
Finished
۰۴:۳۶
Atlas De Guadalajara
۱
۱
Lobos B.u.a.p.
Finished
۰۶:۰۰
Unam Pumas
۱
۲
Monarcas Morelia
Finished
۰۶:۳۰
Gallos Blancos De Queretaro
۱
۳
Club Tijuana
Finished
۰۶:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
Atletico Tucuman
۱
۰
CA Independiente
Finished
۰۵:۱۵
International Clubs
CONCACAF League
AD Santos De Guapiles
۱
۰
Chorrillo FC
Finished
۰۶:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
FK Rad Beograd
-
-
FC Cukaricki
Finished
۱۲:۳۰
FK Indija
-
-
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
OFK Belgrade
-
-
FK Moravac Orion
Finished
۱۵:۳۰
FK Vozdovac
-
-
FK Radnicki Nis
inprogress
۱۷:۰۰
FK Brodarac
-
-
FK Radnicki Pirot
inprogress
۱۷:۰۰
FK Radnicki 1923
-
-
Partizan Belgrad
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Internacional
-
-
FK Napredak Krusevac
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
International
Universiade
Italy Universiade Team
-
-
Brazil Universiade Team
Finished
۱۲:۳۰
Canada Universiade Team
-
-
Malaysia Universiade Team
Finished
۱۲:۳۰
Japan Universiade Team
-
-
Uruguay Universiade Team
Finished
۱۲:۳۰
Russia Universiade Team
-
-
USA Universiade Team
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan Univ. Team
-
-
Republic of Ireland Univ. Team
Finished
۱۶:۰۰
France Universiade Team
-
-
Mexico Universiade Team
Finished
۱۶:۰۰
South Korea Univ. Team
-
-
South Africa Universiade Team
Finished
۱۶:۰۰
Ukraine Universiade Team
-
-
Argentina Universiade Team
Finished
۱۶:۰۰
India
Calcutta Premier Division
Kalighat Ms
-
-
George Telegraph Fc
Finished
۱۳:۴۵
South Korea
K-League Challenge
Gyeongnam FC
۴
۲
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Suwon FC
۱
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۵:۰۰
Ansan Greeners FC
۲
۲
FC Anyang
Finished
۱۵:۰۰
Seongnam FC
۱
۱
Busan I Park
Finished
۱۵:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۲
Asan Mugunghwa FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Olympic FC Brisbane
-
-
Gold Coast City FC
Finished
۱۴:۴۵
Australia
Victoria Premier League, Women
Alamein United
-
-
Geelong Galaxy United FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
Singapore
NFL Division 1
Admiralty Football Club
-
-
Siglap Csc
Finished
۱۶:۰۰
Tajikistan
Tajik League
Tadaz Tursunzade
-
-
FC Hosilot
inprogress
۱۶:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Olympia Praha
-
-
SK Dynamo Ceske Budejovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
1 FK Pribram
-
-
FK Varnsdorf
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Frydek-Mistek
-
-
FC Sellier & Bellot Vlasim
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sokolov
-
-
Fotbal Trinec
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hradec Kralove
-
-
FK Viktoria Zizkov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
MFK Vitkovice
-
-
FK Pardubice
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Usti Nad Labem
-
-
1.sc Znojmo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tajikistan
1. League
FC Kuktosh
-
-
Somon
inprogress
۱۶:۳۰
Kenya
Premier League
Kakamega Homeboyz
-
-
Bandari FC
inprogress
۱۶:۳۰
GOR Mahia FC
-
-
Posta Ranger FC
inprogress
۱۷:۴۵
Russia
Zone Golden Ring
Shinnik-m Yaroslavl
-
-
FC Cherepovets
inprogress
۱۶:۳۰
Sshor Volga Tver Region
-
-
Fakel Kirov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Uruguay
U19 League
Cerrito
-
-
Progreso
inprogress
۱۶:۳۰
Defensor Sporting U19
-
-
Central Espanol
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International Youth
U22 Southeast Asian Games
Laos
-
-
Malaysia
inprogress
۱۷:۱۵
Singapore
-
-
Brunei Darussalam
inprogress
۱۷:۱۵
Poland
CLJ, East
KP Legia Warszawa
-
-
Motor Lublin
inprogress
۱۷:۳۰
Georgia
U19 Soccer League
FC Merani Martvili
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
inprogress
۱۷:۳۰
FC Chikhura Sachkhere
-
-
Wit Georgia Tbilisi
inprogress
۱۷:۳۰
FC Meshakhte Tkibuli
-
-
FC Zugdidi
inprogress
۱۷:۳۰
International Clubs
AFC Cup, Knockout stage
Bengaluru FC
-
-
April Twenty-Five
inprogress
۱۸:۰۰
Russia
Zone SFD/NCFD
Sbornaya Ro Rostselmash
-
-
FC Dinamo Mahachkala
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Magas-ingu Nazran
-
-
Akhmat Khosi-Yurt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Hirnyk Kriviy Rih
-
-
Avanhard Ordzhonikidze
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Ternopil Region
FC Shymsk
-
-
FC Ternopil-Pedlicei
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ireland
Leinster Senior League Senior Division
St Mochtas FC
-
-
Cherry Orchard
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید