0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga
Athletic Bilbao
۱
۰
FC Sevilla
Finished
۱۴:۳۰
CF Getafe
۱
۲
Real Madrid
Finished
۱۷:۴۵
CD Alaves
۰
۲
Real Sociedad
Finished
۲۰:۰۰
Atletico Madrid
۱
۱
FC Barcelona
Finished
۲۲:۱۵
England
Championship
Barnsley FC
۲
۲
Middlesbrough FC
Finished
۱۷:۳۰
Bolton Wanderers
۲
۱
Sheffield Wednesday
Finished
۱۷:۳۰
Brentford FC
۱
۰
Millwall FC
Finished
۱۷:۳۰
Fulham FC
۲
۲
Preston North End
Finished
۱۷:۳۰
Leeds United
۰
۱
Reading FC
Finished
۱۷:۳۰
Norwich City
۱
۱
Hull City
Finished
۱۷:۳۰
Sheffield United
۱
۰
Ipswich Town
Finished
۱۷:۳۰
Sunderland AFC
۱
۱
Queens Park Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۲
۰
Aston Villa
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie A
Juventus Turin
۱
۲
SS Lazio Roma
Finished
۱۹:۳۰
AS Roma
۰
۱
SSC Napoli
Finished
۲۲:۱۵
England
Premier League
Liverpool FC
۰
۰
Manchester United
Finished
۱۵:۰۰
Tottenham Hotspur
۱
۰
AFC Bournemouth
Finished
۱۷:۳۰
Burnley FC
۱
۱
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Swansea City
۲
۰
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Crystal Palace
۲
۱
Chelsea FC
Finished
۱۷:۳۰
Manchester City
۷
۲
Stoke City
Finished
۱۷:۳۰
Watford FC
۲
۱
Arsenal FC
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Bundesliga
Hannover 96
۱
۲
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۷:۰۰
FC Bayern Munich
۵
۰
SC Freiburg
Finished
۱۷:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۲
FC Augsburg
Finished
۱۷:۰۰
FSV Mainz 05
۳
۲
Hamburger SV
Finished
۱۷:۰۰
Hertha BSC Berlin
۰
۲
FC Schalke 04
Finished
۱۷:۰۰
Borussia Dortmund
۲
۳
RB Leipzig
Finished
۲۰:۰۰
Spain
LaLiga 2
Cadiz CF
۲
۲
Cultural Leonesa
Finished
۱۷:۳۰
Granada CF
۲
۰
Real Oviedo
Finished
۱۹:۳۰
FC Barcelona B
۱
۰
Lorca FC
Finished
۱۹:۳۰
CD Tenerife
۱
۱
CD Numancia
Finished
۲۱:۳۰
England
League One
Bury FC
۳
۱
Bradford City
Finished
۱۷:۳۰
Wigan Athletic
۳
۰
Southend United
Finished
۱۷:۳۰
Walsall FC
۱
۱
Blackpool FC
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Blackburn Rovers
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Plymouth Argyle
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Rotherham United
۲
۰
Scunthorpe United
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۰
۱
AFC Wimbledon
Finished
۱۷:۳۰
Portsmouth FC
۲
۰
Milton Keynes Dons
Finished
۱۷:۳۰
Bristol Rovers
۰
۱
Oxford United
Finished
۱۷:۳۰
Peterborough United
۰
۱
Gillingham FC
Finished
۱۷:۳۰
Charlton Athletic
۱
۰
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Fleetwood Town
۲
۲
Rochdale AFC
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 1
Dijon Fco
۱
۲
Paris Saint Germain
Finished
۱۸:۳۰
SM Caen
۰
۲
Angers Sco
Finished
۲۱:۳۰
AS Saint Etienne
۳
۱
FC Metz
Finished
۲۱:۳۰
OSC Lille
۲
۲
ES Troyes AC
Finished
۲۱:۳۰
EA Guingamp
۲
۰
FC Stade Rennes
Finished
۲۱:۳۰
FC Toulouse
۱
۰
SC Amiens
Finished
۲۱:۳۰
England
League Two
Accrington Stanley
۱
۰
Coventry City
Finished
۱۷:۳۰
Lincoln City
۰
۰
Cambridge United
Finished
۱۷:۳۰
Forest Green Rovers
۰
۴
Newport County
Finished
۱۷:۳۰
Yeovil Town
۲
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Chesterfield FC
۰
۲
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۰
Exeter City
Finished
۱۷:۳۰
Notts County
۲
۱
Barnet FC
Finished
۱۷:۳۰
Colchester United
۰
۱
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
Mansfield Town
۱
۳
Swindon Town
Finished
۱۷:۳۰
Luton Town
۷
۱
Stevenage FC
Finished
۱۷:۳۰
Grimsby Town
۰
۰
Crawley Town
Finished
۱۷:۳۰
Port Vale
۳
۱
Cheltenham Town
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Bundesliga
LASK Linz
۱
۳
Red Bull Salzburg
Finished
۱۷:۳۰
SCR Altach
۲
۲
FC Admira Wacker Modling
Finished
۲۰:۰۰
SK Rapid Wien
۱
۰
SKN St. Poelten
Finished
۲۰:۰۰
Wolfsberger AC
۲
۲
SV Mattersburg
Finished
۲۰:۰۰
Germany
2. Bundesliga
VfL Bochum
۲
۰
SV Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Dresden
۲
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۴:۳۰
Arminia Bielefeld
۰
۲
Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Roda JC Kerkrade
۱
۰
NAC Breda
Finished
۲۰:۰۰
Ajax Amsterdam
۴
۰
Sparta Rotterdam
Finished
۲۰:۰۰
Feyenoord Rotterdam
۰
۰
PEC Zwolle
Finished
۲۲:۱۵
FC Utrecht
۳
۱
SC Heerenveen
Finished
۲۲:۱۵
Russia
Premier League
Dinamo Moscow
۲
۰
SKA Energia Khabarovsk
Finished
۱۴:۳۰
Ural Ekaterinburg
۲
۱
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۷:۰۰
FK Krasnodar
۰
۱
CSKA Moscow
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
1. Lig
Umraniyespor
۲
۱
Elazigspor
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor
۲
۰
Gaziantepspor
Finished
۱۵:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۱
۱
Giresunspor
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Football National League
FC Tom Tomsk
۱
۰
Fakel Voronezh
Finished
۱۳:۳۰
Sibir Novosibirsk
۰
۱
FC Orenburg
Finished
۱۳:۳۰
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
۰
۳
Kuban Krasnodar
Finished
۱۴:۳۰
Samara Kryliya Sovetov
۱
۱
FC Rotor Volgograd
Finished
۱۴:۳۰
Shinnik Yaroslavl
۱
۰
Baltika Kaliningrad
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Saint Petersburg
۲
۲
Spartak-2 Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Tyumen
۳
۱
FK Tambov
Finished
۱۴:۳۰
Avangard Kursk
۱
۲
Luch-Energia Vladivostok
Finished
۱۵:۳۰
FC Volgar
۱
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Khimki
۱
۱
Zenit-2 ST Petersburg
Finished
۱۸:۳۰
China
China League 1
Qingdao Huanghaizhiyao
۶
۱
Yunnan Lijiang
Finished
۱۱:۰۰
Beijing Konggu
۱
۰
Meizhou Hakka FC
Finished
۱۱:۰۰
Shenzhen Yuheng
۰
۱
NEI Mongul Zhongyou F.c.
Finished
۱۵:۰۵
Turkey
Super Lig
Kardemir Karabukspor
۱
۰
Kayserispor
Finished
۱۴:۳۰
Antalyaspor AS
۱
۳
Goztepe Izmir
Finished
۱۷:۰۰
Istanbul Basaksehir FK
۲
۱
Alanyaspor
Finished
۱۷:۰۰
Atiker Konyaspor 1922
۰
۲
Galatasaray
Finished
۲۰:۰۰
Azerbaijan
Premier League
Zira FK
۳
۰
FK Kapaz
Finished
۱۵:۳۰
FK Sumgayit
۰
۱
FK Gabala
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Premier League
Stal Kamyanske
۰
۱
Zorya Lugansk
Finished
۱۷:۳۰
Veres Rivne
۱
۱
FC Mariupol
Finished
۱۷:۳۰
Wales
Premier League
THE New Saints FC
۶
۱
Prestatyn Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Bangor City
۲
۳
Cardiff Metropolitan University
Finished
۱۷:۰۰
Barry Town
۱
۳
Cefn Druids AFC
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town AFC
۱
۲
GAP Connah'S Quay
Finished
۱۷:۰۰
Llandudno FC
۲
۳
Aberystwyth Town
Finished
۱۷:۰۰
Israel
Premier League
Maccabi Petah Tikva
۲
۲
Maccabi Haifa
Finished
۱۸:۳۰
Hapoel Haifa
۴
۰
Hapoel Akko
Finished
۱۹:۰۰
MS Ironi Ashdod
۱
۱
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Raanana
۱
۳
Hapoel Beer Sheva
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Paysandu PA
۰
۰
CRB AL
Finished
۰۱:۴۵
Parana Clube PR
۲
۱
Criciuma SC
Finished
۰۳:۰۰
Juventude RS
۰
۲
Londrina PR
Finished
۰۴:۰۰
ABC RN
۱
۰
BOA EC MG
Finished
۲۳:۰۰
Figueirense SC
۲
۱
Santa Cruz PE
Finished
۲۳:۰۰
Vila Nova GO
۰
۰
Goias GO
Finished
۲۳:۰۰
America Mineiro MG
۲
۱
Luverdense MT
Finished
۲۳:۰۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
Ajman Club
۲
۳
AL Ain FC
Finished
۱۶:۳۵
AL Nasr SC Dubai
۳
۱
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۶:۳۵
Shabab AL Ahli Dubai Club
۴
۰
Emirates Club Ras AL Khaimah
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB I
Szombathelyi Haladas
۱
۲
Budapest Honved FC
Finished
۱۷:۰۰
Diosgyori Vtk
۵
۰
SC Vasas Budapest
Finished
۱۷:۰۰
Balmazujvaros Sport Kft
۱
۱
Videoton FC
Finished
۱۷:۰۰
Ujpest FC
۰
۰
Paksi FC
Finished
۱۷:۰۰
Mezokovesd Zsory
۰
۲
Debreceni VSC
Finished
۱۷:۰۰
Puskas Akademia
۱
۱
Ferencvarosi TC
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Serie B
Ascoli Picchio 1898
۳
۳
Venezia
Finished
۱۶:۳۰
Brescia Calcio
۰
۱
Novara Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Carpi FC 1909
۲
۱
AC Cesena
Finished
۱۶:۳۰
AS Cittadella
۱
۲
US Cremonese
Finished
۱۶:۳۰
Frosinone Calcio
۰
۰
US Palermo
Finished
۱۶:۳۰
Parma Calcio 1913 S.r.l.
۰
۱
Pescara Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Pro Vercelli 1892
۲
۲
FC Bari 1908
Finished
۱۶:۳۰
Ternana Calcio
۴
۲
Spezia Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Superliga
FK Zemun
۰
۰
Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۶:۳۰
FK Crvena Zvezda
۴
۰
FK Macva Sabac
Finished
۱۷:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۷:۳۰
RAD Beograd
۰
۲
FK Spartak Zdrepceva Krv
Finished
۱۸:۳۰
FK Cukaricki
۰
۰
FK Javor Matis
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League
PAS Giannina
۳
۱
Platanias Chanion
Finished
۱۶:۳۰
Atromitos Athinon
۱
۰
Asteras Tripolis
Finished
۱۸:۴۵
Panionios
۳
۴
Olympiacos Piraeus
Finished
۲۱:۰۰
Norway
Toppserien, Women
Klepp
۲
۰
Medkila
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga
۲
۲
Trondheims-Orn
Finished
۱۶:۳۰
Arna-Bjørnar
۰
۲
ROA
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Premiership
Celtic Glasgow
۱
۰
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Hamilton Academical
۱
۲
Motherwell FC
Finished
۱۷:۳۰
Hibernian FC
۰
۱
Aberdeen FC
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۰
۲
Kilmarnock FC
Finished
۱۷:۳۰
Ross County
۱
۲
Heart of Midlothian
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
FC Hard
۱
۱
FC Dornbirn 1913
Finished
۱۶:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۲
۱
SV Woergl
Finished
۱۶:۳۰
SV Wals-Grünau
۱
۳
VfB Hohenems
Finished
۱۷:۳۰
SC Schwaz
۴
۰
FC Alberschwende
Finished
۱۷:۳۰
FC Kitzbuehel
۱
۲
SV Seekirchen
Finished
۱۸:۰۰
Romania
Liga 1
CS Gaz Metan Medias
۰
۱
FC Viitorul Constanta
Finished
۱۷:۰۰
CS Municipal Studentesc Iasi
۱
۲
CS Universitatea Craiova
Finished
۱۹:۴۵
Norway
Eliteserien
Tromso IL
۰
۳
Rosenborg BK
Finished
۱۷:۰۰
Stromsgodset IF
۱
۰
Odds BK
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Hillerod
۲
۱
AB Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
Brønshøj BK
۱
۵
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
BK Frem
۵
۱
Skovshoved IF
Finished
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Piast Gliwice
۲
۲
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۷:۰۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
۱
۱
Arka Gdynia
Finished
۱۹:۳۰
Slask Wroclaw
۰
۲
Wisla Krakow
Finished
۲۲:۰۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
Radnik Bijeljina
۲
۰
NK Vitez
Finished
۱۷:۰۰
FK Krupa
۱
۲
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۷:۰۰
Zrinjski Mostar
۰
۰
Borac Banja Luka
Finished
۱۸:۳۰
Sloboda Tuzla
۱
۳
FK Sarajevo
Finished
۱۹:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Mosta FC
۱
۰
ST Andrews FC
Finished
۱۶:۳۰
Floriana FC
۱
۱
Balzan FC
Finished
۱۸:۴۵
Slovakia
Superliga
MFK Zemplin Michalovce
۰
۳
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
۰
۲
FK Dac 1904 Dunajska Streda
Finished
۱۸:۳۰
AS Trencin
۴
۱
FK Senica
Finished
۱۸:۳۰
SK Slovan Bratislava
۳
۲
1. FC Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
MFK Ruzomberok
۱
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Istra 1961
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۶:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۱
۱
NK Osijek
Finished
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 1
JS Kairouanaise
۰
۲
Club A Bizertin
Finished
۱۷:۰۰
CO Mednine
۰
۲
US Monastir
Finished
۱۷:۰۰
Club Sportif Sfaxien
۱
۰
Esperance Sportive Zarzis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Peru
Primera Division, Clausura
UTC De Cajamarca
۰
۰
FBC Melgar
Finished
۰۰:۰۰
Juan Aurich
۳
۲
Sport Huancayo
Finished
۲۱:۰۰
Deportivo Municipal
۳
۲
Sporting Cristal
Finished
۲۳:۳۰
Denmark
Superligaen
FC Nordsjaelland
۳
۲
Randers FC
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FC Zbrojovka Brno
۲
۱
1 FC Slovacko
Finished
۱۸:۳۰
FC Fastav Zlin
۲
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۸:۳۰
SK Sigma Olomouc
۰
۰
FK Jablonec
Finished
۱۸:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۲
FK Teplice
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۰
FK Dukla Prague
Finished
۱۸:۳۰
MFK Karvina
۰
۲
SK Slavia Prague
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Agropecuario Argentino
۲
۰
Ferro Carril Oeste
Finished
۲۲:۳۰
Deportivo Riestra
۰
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۲۳:۳۵
Argentina
Torneo Federal B
CA Palmira
۱
۱
Andes FC
Finished
۲۲:۳۰
La Libertad
۱
۱
CD Rodeo Del Medio
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Chacarita Juniors
۱
۲
Independiente Res.
Finished
۲۲:۰۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Defensor Sporting
۲
۱
CA River Plate
Finished
۲۲:۰۰
Atletico Fenix Montevideo
۱
۲
Racing Club Montevideo
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Primera C
Excursionistas
۰
۴
Argentino de Quilmes
Finished
۲۲:۰۰
Ireland
Premier Division
Limerick FC
۱
۰
Drogheda United
Finished
۲۱:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Schaffhausen
۲
۱
FC Wohlen
Finished
۲۰:۳۰
FC Wil 1900
۱
۳
FC Aarau
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Super League
FC Lausanne-Sport
۲
۱
Young Boys Bern
Finished
۲۰:۳۰
FC Lugano
۰
۴
FC Basel
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
First Division A
Royal Charleroi SC
۲
۲
AS Eupen
Finished
۱۹:۳۰
KRC Genk
۱
۱
Royal Mouscron-Peruwelz
Finished
۲۱:۳۰
Sporting Lokeren
۱
۱
ST. Truidense VV
Finished
۲۱:۳۰
KAA Gent
۲
۰
KV RS Waasland Beveren
Finished
۲۲:۰۰
Cyprus
1st Division
Anorthosis Famagusta
۱
۱
Apollon Limassol
Finished
۱۸:۳۰
Aris Limassol
۰
۵
AEK Larnaca
Finished
۲۰:۳۰
France
National
Stade Lavallois MFC
۱
۱
Marseille Consolat
Finished
۱۶:۱۵
Belgium
First Division B, First stage
Cercle Brugge
۱
۱
KSV Roeselare
Finished
۱۸:۳۰
Georgia
National League
FC Torpedo Kutaisi
۳
۱
Shuqura Kobuleti
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Ligue 1
USM EL Harrach
۲
۳
MC Oran
Finished
۱۸:۳۰
MC Alger
-
-
USM Alger
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Ittifaq
۱
۳
AL Baten
Finished
۱۸:۲۵
AL Shabab Riyadh
۲
۵
AL Ahli Jeddah
Finished
۲۰:۳۰
AL Faisaly
۲
۱
AL Faiha
Finished
۲۰:۳۰
Kuwait
Premier League
Qadsia SC
۱
۱
AL Nasr Kuwait
Finished
۱۸:۲۰
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma SC
Finished
۲۰:۵۰
International Youth
U17 World Cup, Group F
Mexico
۰
۰
Chile
Finished
۱۸:۰۰
England
۴
۰
Iraq
Finished
۱۸:۰۰
Qatar
Stars League
Al-Gharrafa
۳
۰
Al-Khor
Finished
۱۸:۰۰
Umm-Salal
۴
۱
Al-Arabi Doha
Finished
۲۰:۱۰
Al-Sailiya
۲
۱
Al-Kharaityat
Finished
۲۰:۱۰
Scotland
League One
AYR United
۲
۲
Airdrieonians
Finished
۱۷:۳۰
East Fife FC
۵
۴
Albion Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Queens Park FC
۱
۱
Forfar Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Raith Rovers
۲
۰
Arbroath FC
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer FC
۲
۰
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Scottish Cup
Buckie Thistle
۶
۲
BSC Glasgow FC
Finished
۱۷:۳۰
Formartine United
۴
۰
East Stirlingshire
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۳
۱
Edusport Academy FC
Finished
۱۷:۳۰
Cowdenbeath FC
۰
۱
East Kilbride FC
Finished
۱۷:۳۰
Montrose FC
۴
۱
Stirling University FC
Finished
۱۷:۳۰
Nairn County
۱
۲
Cove Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۳
۵
Lothian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Spartans Edinburgh FC
۵
۰
Clachnacuddin FC
Finished
۱۷:۳۰
Berwick Rangers
۱
۰
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Keith FC
۰
۳
Clyde FC
Finished
۱۷:۳۰
Deveronvale FC
۰
۲
Glenafton Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Edinburgh University
۰
۲
Fraserburgh
Finished
۱۷:۳۰
Civil Service Strollers FC
۰
۵
Brora Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead FC
۹
۰
Colville Park AFC
Finished
۱۷:۳۰
Banks O'Dee FC
۲
۰
Selkirk
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Championship
Brechin City
۰
۱
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton FC
۰
۲
ST Mirren
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۰
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Livingston FC
۲
۰
Dundee United
Finished
۱۷:۳۰
Queen of The South
۰
۰
Dunfermline Athletic
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 2
Clermont Foot
۳
۰
AC Le Havre
Finished
۱۶:۲۵
Germany
3. Liga
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
Hansa Rostock
Finished
۱۵:۳۰
VfR Aalen
۲
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07
۷
۱
Werder Bremen II
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۳
۱
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۵:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۰
۱
SV Meppen
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۲
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۰
SC Preussen Munster
Finished
۱۵:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
SK Sturm Graz (A)
۰
۱
Union Gurten
Finished
۱۶:۰۰
South Korea
K-League Classic, Championship Round
Jeju United
۱
۰
Gangwon FC
Finished
۰۹:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Viljandi JK Tulevik
۰
۱
JK Trans Narva
Finished
۱۳:۳۰
JK Sillamae Kalev
۱
۲
Jalgpallikool Tammeka
Finished
۱۳:۳۰
Paide Linnameeskond
۰
۴
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۶:۳۰
FC Flora Tallinn
۳
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Amateur Championship
Hirnyk Kriviy Rih
۰
۰
Krystal Kherson
Finished
۱۳:۳۰
Lithuania
A Lyga
Utenis Utena
۱
۲
FK Jonava
Finished
۱۳:۳۰
FK Zalgiris Kaunas
۱
۵
Suduva Marijampole
Finished
۱۵:۳۰
Vietnam
V-League
Becamex Binh Duong
۰
۱
Than Quang Ninh
Finished
۱۳:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۰
۲
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۳:۳۰
Vicem Hai Phong
۴
۱
TP HO Chi Minh
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Pardubice
۲
۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۱:۴۵
MFK Frydek-Mistek
۰
۰
Hradec Kralove
Finished
۱۶:۳۰
FC Mas Taborsko
۱
۰
Fotbal Trinec
Finished
۱۷:۰۰
SFC Opava
۳
۳
FK Varnsdorf
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
FC Legirus
-
-
FK Maksima
Cancelled
۱۱:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Kardemir Karabukspor
۱
۱
Kayserispor
Finished
۱۱:۳۰
Atiker Konyaspor 1922
۳
۱
Galatasaray
Finished
۱۵:۳۰
China
Chinese Super League
Liaoning Whowin FC
۳
۳
Shanghai Sipg
Finished
۱۱:۰۰
Hebei China Fortune
۳
۲
Jiangsu FC
Finished
۱۵:۰۵
Guizhou Hengfeng Zhicheng
۲
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Tianjin Quanjian
۰
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۰۵
Australia
A-League
Western Sydney Wanderers
۲
۲
Central Coast Mariners FC
Finished
۱۰:۰۵
Melbourne Victory FC
۱
۲
Melbourne City FC
Finished
۱۲:۲۰
Indonesia
Liga 1
Perseru Serui
۲
۳
Sriwijaya FC
Finished
۱۰:۰۰
Persija Jakarta
۵
۰
Gresik United
Finished
۱۱:۳۰
Arema Indonesia
۱
۱
PS Tni
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Youth League
Ural Ekaterinburg
۱
۳
Anzhi Makhachkala
Finished
۰۹:۳۰
FK Krasnodar
۰
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۲:۳۰
FK Rostov
۳
۱
Rubin Kazan
Finished
۱۵:۳۰
South Korea
K-League Classic, Relegation Round
Sangju Sangmu Phoenix
۲
۲
Daegu FC
Finished
۰۹:۳۰
Pohang Steelers
۵
۰
Incheon United FC
Finished
۰۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Slavia Mozyr Reserve
۳
۱
FC Slutsk Reserve
Finished
۱۴:۳۰
South Korea
K-League Challenge
Seongnam FC
۱
۰
FC Anyang
Finished
۰۹:۳۰
Suwon FC
۰
۱
Busan I Park
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۰۹:۳۰
Japan
J.League 2
Montedio Yamagata
۲
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
Mito Hollyhock
۱
۰
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۵
۱
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Sanga FC
۲
۱
Roasso Kumamoto
Finished
۰۹:۳۰
FC Gifu
۰
۲
Tokushima Vortis
Finished
۱۰:۳۰
Japan
J.League
Consadole Sapporo
۳
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۰۷:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-Pulse
۰
۳
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Gamba Osaka
۰
۱
Niigata Albirex
Finished
۰۸:۳۰
Kashima Antlers
۲
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۹:۳۰
Kawasaki Frontale
۳
۲
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۳۰
USA
United Soccer League
Vancouver Whitecaps FC II
۳
۴
Orange County SC
Finished
۰۵:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Deportivo Pasto
-
-
Envigado FC
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
Atletico Huila
-
-
Millonarios FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
Universidad Catolica Del Ecuador
۲
۲
Deportivo Cuenca
Finished
۰۴:۰۰
Barcelona SC
۱
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۰۰
Delfin SC
۲
۱
EL Nacional
Finished
۲۳:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
Puebla FC
۲
۲
Gallos Blancos De Queretaro
Finished
۰۳:۳۰
Club Tijuana
۰
۰
Tiburones Rojos De Veracruz
Finished
۰۵:۳۰
Chile
Primera Division, Torneo Transicion
Everton De Vina Del Mar
۱
۱
Curico Unido
Finished
۰۳:۳۰
Club De Deportes Temuco Sadp
۱
۱
San Luis De Quillota
Finished
۱۸:۳۰
Palestino
۴
۰
Union Espanola
Finished
۲۲:۰۰
Chile
Primera B, Torneo Transicion
CSD Barnechea
۴
۲
CD Cobreloa Calama
Finished
۰۳:۰۰
Union La Calera
۳
۳
Iberia
Finished
۲۳:۳۰
Deportes Copiapo
۱
۲
Union San Felipe
Finished
۲۳:۳۰
Deportes Magallanes
۱
۲
CD Cobresal
Finished
۲۳:۳۰
USA
North American Soccer League, Fall season
Jacksonville Armada
۱
۱
North Carolina FC
Finished
۰۳:۰۰
Indy Eleven
۰
۳
Miami FC
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Division
Atletico Lanus
۲
۱
Union De Santa Fe
Finished
۰۱:۳۵
San Lorenzo
۳
۱
Defensa Y Justicia
Finished
۰۳:۳۵
Colon De Santa Fe
۲
۰
Club Atletico Temperley
Finished
۲۰:۳۵
Club Atletico Rosario Central
۱
۳
Argentinos Juniors
Finished
۲۰:۳۵
Estudiantes De La Plata
۱
۱
CA Banfield
Finished
۲۲:۴۵
Slovenia
PrvaLiga
Triglav Kranj
۳
۱
NK Krsko
Finished
۱۴:۳۰
ND Gorica
۲
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۰۰
NK Domzale
۶
۰
NK Ankaran Hrvatini
Finished
۱۸:۳۰
Aluminij Kidricevo
۱
۲
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۲۱:۵۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
VSG Altglienicke
۰
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۴:۳۰
VfB Auerbach
۱
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۰۰
Italy
Serie C, Girone C
US Lecce
۰
۰
Akragas
Finished
۱۶:۰۰
Paganese Calcio 1926
۲
۲
Virtus Francavilla Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Sicula Leonzio
۰
۰
SS Juve Stabia
Finished
۱۶:۰۰
Bisceglie
۰
۰
Rende
Finished
۱۸:۰۰
Racing Fondi
۱
۰
Trapani Calcio
Finished
۱۸:۰۰
Urbs Sportiva Reggina 1914
۲
۰
Fidelis Andria
Finished
۱۸:۰۰
Casertana
۰
۳
SS Monopoli 1966
Finished
۲۰:۰۰
US Catanzaro
۰
۲
FC Matera
Finished
۲۰:۰۰
Citta DI Siracusa
۰
۱
Calcio Catania
Finished
۲۲:۰۰
Singapore
S.League
Warriors FC
۰
۱
Young Lions
Finished
۱۵:۰۰
Italy
Serie C, Girone B
Teramo Calcio
۲
۱
Calcio Padova
Finished
۱۶:۰۰
Bulgaria
First Professional League
Slavia Sofia
۳
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۶:۰۰
Cherno More Varna
۰
۱
Ludogorets Razgrad
Finished
۲۰:۳۰
Macedonia
1. MFL
Akademija Pandev
۲
۰
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۶:۰۰
Vardar 1947 Skopje
۴
۲
Shkendija 79 Tetovo
Finished
۱۶:۰۰
FK Pelister Bitola
۲
۱
Pobeda Prilep
Finished
۱۶:۰۰
FK Renova
۳
۱
FK Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۰۰
FK Skopje
۱
۱
FK Sileks Kratovo
Finished
۱۶:۰۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Libertad Asuncion
۱
۲
Sportivo Luqueno
Finished
۰۰:۳۰
Sportivo Trinidense
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۰
Sweden
Superettan
Norrby IF
۲
۰
Degerfors IF
Finished
۱۵:۳۰
Dalkurd FF
۱
۲
Östers IF
Finished
۱۷:۳۰
IK Frej Taby
۱
۰
Varbergs Bois
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Wuppertaler SV
۲
۰
Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
SG Wattenscheid 09
۰
۳
SC Verl
Finished
۱۵:۳۰
KFC Uerdingen 05
۱
۰
TUS Erndtebrueck
Finished
۱۵:۳۰
SC Wiedenbrück
۰
۴
Borussia Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
Röchling Völklingen
۰
۱
SC Freiburg II
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Elversberg 07
۴
۱
Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
SSV Ulm 1846
۲
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
TSV Steinbach
۴
۰
Wormatia Worms
Finished
۱۵:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Stadlau
۱
۲
FC Marchfeld Mannsdorf
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Unterfoehring
۱
۵
VfR Garching
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۳
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۱
۱
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۰
۰
SV Seligenporten
Finished
۱۵:۳۰
FC Schweinfurt 05
۰
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Halmstads BK
۱
۲
IFK Gothenborg
Finished
۱۵:۳۰
Ostersunds FK
۳
۰
Oerebro SK
Finished
۱۷:۳۰
BK Haecken
۳
۰
AFC Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Ykkonen
OPS
۰
۱۰
FC Honka
Finished
۱۵:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۱
۱
KPV Kokkola
Finished
۱۵:۳۰
Ekenas Idrottsforening
۳
۳
Grankulla Ifk
Finished
۱۵:۳۰
Turku PS
۳
۱
IF Gnistan
Finished
۱۵:۳۰
FF Jaro
۱
۳
AC Oulu
Finished
۱۵:۳۰
International Youth
U17 World Cup, Group E
France
۵
۱
Honduras
Finished
۱۵:۰۰
Japan
۱
۱
New Caledonia
Finished
۱۵:۰۰
Latvia
Virsliga
Spartaks Jurmala
۰
۱
FK Jelgava
Finished
۱۴:۳۰
Rigas Futbola Skola
۱
۲
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۲
Riga FC
Finished
۱۹:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Keciorengucu
۱
۱
Menemen Belediye Spor
Finished
۱۵:۰۰
Sancaktepe Belediye Spor
۱
۱
AS Sariyer
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
SC Weiche Flensburg 08
۰
۱
VFV Hildesheim
Finished
۱۵:۰۰
Eintracht Braunschweig II
۰
۳
SSV Jeddeloh
Finished
۱۵:۳۰
BSV SW Rehden
۰
۳
VfL Wolfsburg II
Finished
۱۷:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Guemueshanespor
۵
۰
Karsiyaka
Finished
۱۴:۳۰
Pendikspor
۱
۰
Bugsasspor
Finished
۱۵:۳۰
Altay Izmir
۲
۱
Fethiyespor
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya League
Isloch
۱
۱
Krumkachy Minsk
Finished
۱۴:۳۰
Shakhter Soligorsk
۰
۱
Dinamo Minsk
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 3
IF Lyseng
۳
۰
Ringkobing IF
Finished
۱۴:۳۰
VSK Arhus
۰
۱
Jammerbugt FC
Finished
۱۴:۳۰
Kjellerup IF
۴
۰
FC Sydvest 05 Tonder
Finished
۱۵:۰۰
Odder Igf
۱
۰
Aarhus Fremad
Finished
۱۶:۳۰
Poland
I Liga
Gornik Leczna
۱
۱
Pogon Siedlce
Finished
۱۴:۳۰
Chrobry Glogow
۳
۳
Wigry Suwalki
Finished
۱۸:۳۰
GKS Tychy
۱
۱
Puszcza Niepolomice
Finished
۱۸:۳۰
Stomil Olsztyn SA
۲
۰
Odra Opole
Finished
۱۸:۴۵
Podbeskidzie Bielsko Biala
۱
۲
GKS Katowice
Finished
۱۹:۱۵
Drutex-Bytovia
۲
۲
Zaglebie Sosnowiec
Finished
۱۹:۳۰
Olimpia Grudziadz
۰
۱
Miedz Legnica
Finished
۱۹:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Skeid Fotball
۵
۳
Baerum
Finished
۱۴:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Alta IF
Finished
۱۴:۳۰
Kjelsas
۱
۰
Valerenga IF 2
Finished
۱۴:۳۰
Follo
۳
۲
Kfum Oslo
Finished
۱۴:۳۰
Ham-Kam
۴
۲
Nybergsund
Finished
۱۴:۳۰
Grorud IL
۳
۲
Asker
Finished
۱۴:۳۰
Finnsnes
۲
۲
Brumunddal Fotball
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
IF Limhamn Bunkeflo
۱
۰
Kvarnsvedens IK
Finished
۱۴:۳۰
Djurgardens IF Dff
۱
۱
Vittsjo Gik
Finished
۱۶:۳۰
Hammarby IF Dff
۶
۱
KIF Orebro Dff
Finished
۱۶:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Notodden FK
۲
۰
Vindbjart
Finished
۱۴:۳۰
Hodd IL
۱
۰
Honefoss
Finished
۱۴:۳۰
Vidar
۳
۱
Nardo
Finished
۱۴:۳۰
Nest-Sotra
۳
۰
Byasen
Finished
۱۴:۳۰
Fana
۰
۱
Egersund
Finished
۱۴:۳۰
Bryne FK
۲
۲
Fram Larvik
Finished
۱۴:۳۰
Odds BK II
۲
۰
Vard Haugesund
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
CF Juventud Laguna
۰
۲
Arucas Cf
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
HIK Hellerup
۴
۴
Greve Fodbold
Finished
۱۴:۳۰
Dalum IF
۱
۱
Marienlyst
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart
۲
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
Naesby BK
۰
۰
Kolding IF
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Gutierrez SC
۱
۲
Sportivo Desamparados
Finished
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید