0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Championship
Derby County
۲
۰
Nottingham Forest
Finished
۱۵:۴۵
England
Premier League
Brighton & Hove Albion
۱
۱
Everton FC
Finished
۱۶:۰۰
Southampton FC
۲
۲
Newcastle United
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga
SD Eibar
۰
۰
Deportivo La Coruna
Finished
۱۳:۳۰
Girona CF
۱
۲
CF Villarreal
Finished
۱۷:۴۵
CF Malaga
۰
۲
CD Leganes
Finished
۲۰:۰۰
Real Betis Balompie
۳
۶
CF Valencia
Finished
۲۲:۱۵
Italy
Serie A
ACF Fiorentina
۲
۱
Udinese Calcio
Finished
۱۴:۰۰
Bologna FC
۲
۱
Spal 2013
Finished
۱۶:۳۰
Cagliari Calcio
۲
۳
Genoa Cfc
Finished
۱۶:۳۰
FC Crotone
۲
۲
FC Torino
Finished
۱۶:۳۰
UC Sampdoria
۳
۱
Atalanta Bergamasca Calcio
Finished
۱۶:۳۰
US Sassuolo Calcio
۰
۰
AC Chievo Verona
Finished
۱۶:۳۰
Inter Milano
۳
۲
AC Milan
Finished
۲۲:۱۵
Germany
Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۲
۲
VfL Wolfsburg
Finished
۱۷:۰۰
Werder Bremen
۰
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۹:۳۰
France
Ligue 1
FC Girondins Bordeaux
۱
۱
FC Nantes
Finished
۱۶:۳۰
HSC Montpellier
۲
۰
OGC Nice
Finished
۱۸:۳۰
Racing Strasbourg
۳
۳
Olympique Marseille
Finished
۲۲:۳۰
Spain
LaLiga 2
CF Reus Deportiu
۰
۲
Rayo Vallecano
Finished
۱۳:۳۰
Albacete Balompie
۲
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۷:۳۰
UD Almeria
۱
۱
Real Valladolid
Finished
۱۹:۳۰
Cordoba CF
۱
۵
Gimnastic De Tarragona
Finished
۲۱:۳۰
Real Zaragoza
۱
۱
CA Osasuna
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Vasco DA Gama RJ
۱
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
SAO Paulo SP
۲
۱
Atletico PR
Finished
۰۳:۳۰
Fluminense RJ
۱
۰
Avai SC
Finished
۲۲:۳۰
Sport Recife PE
۱
۱
Atletico Belo Horizonte MG
Finished
۲۲:۳۰
Atletico GO
۱
۳
Palmeiras SP
Finished
۲۲:۳۰
Chapecoense SC
۰
۱
Flamengo RJ
Finished
۲۲:۳۰
Austria
Bundesliga
SK Sturm Graz
۳
۰
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SSV Jahn Regensburg
۰
۲
1. FC Union Berlin
Finished
۱۵:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۲
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۵:۰۰
1. FC Heidenheim
۳
۵
Holstein Kiel
Finished
۱۵:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Heracles Almelo
۱
۱
Vitesse Arnhem
Finished
۱۴:۰۰
Willem II Tilburg
۳
۱
FC Twente Enschede
Finished
۱۶:۰۰
VVV Venlo
۲
۵
PSV Eindhoven
Finished
۱۶:۰۰
FC Groningen
۱
۱
AZ Alkmaar
Finished
۱۶:۰۰
ADO Den Haag
۱
۲
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۸:۱۵
Russia
Premier League
FC Ufa
۱
۰
Lokomotiv Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Rostov
۰
۱
Rubin Kazan
Finished
۱۷:۰۰
FC Zenit ST Petersburg
۰
۱
Arsenal Tula
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
1. Lig
MKE Ankaragücü
۲
۰
Boluspor
Finished
۱۳:۳۰
Caykur Rizespor
۱
۱
Samsunspor
Finished
۱۳:۳۰
Altinordu
۱
۱
Adanaspor
Finished
۱۶:۰۰
Adana Demirspor
۳
۱
Eskisehirspor
Finished
۱۸:۳۰
Erzurumspor
-
-
Istanbulspor AS
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Okzhetpes Kokshetau
۲
۱
Taraz
Finished
۱۲:۳۰
FC Astana
۲
۱
FC Irtysh Pavlodar
Finished
۱۲:۳۰
Shakhtyor Karagandy
۲
۱
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۳:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Sabayil
۰
۴
Neftchi Baku Pfc
Finished
۱۸:۰۰
Neftchi Baku Pfc
-
-
Sabayil
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
China
China League 1
Dalian Yifang FC
۲
۱
Dalian Transcendence FC
Finished
۱۱:۰۰
Wuhan Zall FC
۳
۲
Shanghai Shenxin
Finished
۱۱:۳۰
Zhejiang Yiteng
۲
۳
Baoding Rongda
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۲
۲
Hangzhou Greentown FC
Finished
۱۵:۰۵
Turkey
Super Lig
Kasimpasa
۲
۳
Sivasspor
Finished
۱۴:۳۰
Trabzonspor
۱
۶
Akhisar Belediye GS
Finished
۱۷:۰۰
Fenerbahce
۳
۱
Yeni Malatyaspor
Finished
۲۰:۰۰
Israel
Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۰
۰
Hapoel Bnei Sakhnin
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Tel Aviv
۲
۰
Bnei Yehuda Tel Aviv
Finished
۲۰:۴۵
Ukraine
Premier League
FC Zirka Kropyvnytskyi
۰
۰
Karpaty Lviv
Finished
۱۴:۳۰
Olimpik Donetsk
۱
۰
FC Oleksandria
Finished
۱۷:۳۰
Chernomorets Odessa
۲
۱
Dynamo Kiev
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Nautico PE
۲
۰
Guarani SP
Finished
۰۱:۳۰
Oeste SP
۰
۱
Ceara CE
Finished
۰۱:۳۰
Georgia
National League
Saburtalo Tbilisi
۶
۳
Kolkheti 1913 Poti
Finished
۱۷:۰۰
FC Dinamo Tbilisi
۳
۱
Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
NK Gosk Gabela
۲
۲
Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۷:۰۰
NK Celik Zenica
۰
۳
FK Zeljeznicar
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
US Arezzo
۰
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Arzachena
۰
۰
US Alessandria Calcio 1912
Finished
۱۶:۰۰
Cuneo
۰
۴
AS Livorno
Finished
۱۶:۰۰
AC Prato
۲
۳
SSD Monza 1912
Finished
۱۶:۰۰
Giana Erminio
۲
۲
Carrarese Calcio
Finished
۱۸:۰۰
AC Pisa 1909
۰
۰
US Gavorrano
Finished
۱۸:۰۰
US Pistoiese 1921
۲
۲
AS Lucchese Libertas
Finished
۲۰:۰۰
Belgium
First Division A
Standard Liege
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۶:۰۰
KV Oostende
۲
۳
Club Brugge
Finished
۱۹:۳۰
Royal Antwerp FC
۳
۰
SV Zulte Waregem
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
Bassano Virtus
۱
۱
US Triestina Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Fermana FC
۰
۰
Vicenza Calcio
Finished
۱۶:۰۰
A.c. Mestre
۱
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۶:۰۰
Ravenna Calcio
۰
۱
AC Feralpisalo
Finished
۱۶:۰۰
AC Renate
۱
۱
SS Sambenedettese Calcio
Finished
۱۶:۰۰
FC Sudtirol
۵
۰
Santarcangelo Calcio
Finished
۱۶:۰۰
US Albinoleffe
۱
۱
Pordenone Calcio
Finished
۲۰:۰۰
AS Gubbio 1910
۳
۲
Fano A J
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
AIK
۲
۰
Jonkopings Sodra
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
۲
۰
Djurgardens IF
Finished
۱۹:۰۰
IF Elfsborg
۲
۱
GIF Sundsvall
Finished
۱۹:۰۰
Greece
Super League
PAOK Thessaloniki
۴
۰
Lamia
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Smirnis
۰
۰
A.o.k.
Finished
۱۸:۴۵
Panaitolikos
۰
۱
FC Levadiakos
Finished
۱۸:۴۵
A.O Xanthi
۱
۱
AEK Athen
Finished
۲۱:۰۰
Norway
1st Division
Floro
۱
۱
Asane Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Elverum
۱
۲
Kongsvinger IL
Finished
۱۶:۳۰
Tromsdalen
۱
۱
Strommen
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt
۱
۳
Levanger FK
Finished
۱۶:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۲
FK Arendal
Finished
۱۹:۳۰
Mjondalen
۳
۱
Fredrikstad FK
Finished
۱۹:۳۰
Ullensaker/Kisa
۷
۱
Jerv FK
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Slaven Belupo
۱
۲
Inter Zapresic
Finished
۱۶:۳۰
HNK Hajduk Split
۲
۱
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Augsburg II
۳
۲
TSV 1860 Munich
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Superliga
FK Radnik Surdulica
۰
۲
Partizan Beograd
Finished
۱۶:۳۰
Backa Palanka
۱
۰
FK Borac
Finished
۱۶:۳۰
FK Mladost Lucani
۲
۱
FK Napredak Krusevac
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Aatvidabergs FF
۳
۲
Gais Goteborg
Finished
۱۶:۳۰
Falkenbergs FF
۱
۱
Trelleborgs FF
Finished
۱۸:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Gzira United
۴
۰
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۶:۳۰
Sliema Wanderers
۳
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۸:۴۵
Germany Amateur
Regionalliga West
Westfalia Rhynern
۱
۱
Borussia Mönchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
USA
National Womens Soccer League, Playoffs
North Carolina Courage
۰
۱
Portland Thorns FC
Finished
۰۰:۰۰
Switzerland
Challenge League
Neuchatel Xamax FC
۴
۱
FC Chiasso
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin
۳
۲
Gornik Zabrze
Finished
۱۷:۰۰
Legia Warszawa
۱
۰
Lechia Gdansk
Finished
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
WAC (A)
۴
۱
SK Austria Klagenfurt
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Torneo Federal B
Adi Union Rosario
۱
۰
Tiro Federal
Finished
۲۲:۳۰
Panama
Premier Reserve League
Atletico Independiente
۰
۱
Atletico Veraguense
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Copa FGF
Cruzeiro de Porto Alegre RS
۱
۲
Sao Jose RS
Finished
۲۲:۰۰
Aimore RS
۲
۰
EC Pelotas RS
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Primera C
San Martin De Burzaco
۲
۰
Sportivo Barracas Bolivar
Finished
۲۲:۰۰
Deportivo Merlo
۱
۰
Cs Dock Sud
Finished
۲۲:۲۰
Peru
Reserve League
Universitario de Deportes
۳
۴
Deportivo San Martin
Finished
۲۱:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Apertura
CSD Municipal
۰
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۲۰:۳۰
Siquinala FC
۴
۰
CD Marquense
Finished
۲۰:۳۰
CSD Xelaju MC
۱
۰
Antigua Gfc
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Malacateco
۵
۰
Coban Imperial
Finished
۲۱:۳۰
CD Suchitepequez
۱
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Nasr Riyadh
۲
۱
AL Taawon
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Ad Union Adarve
۰
۲
Getafe Cf
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Sparta Prague
۰
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Cruz Azul
۱
۴
Unam
Finished
۱۹:۳۰
Norway
Eliteserien
Valerenga IF
۵
۱
Aalesunds FK
Finished
۱۹:۳۰
FK Haugesund
۲
۰
Sandefjord Fotball
Finished
۱۹:۳۰
Lillestrom SK
۱
۰
Sogndal IL
Finished
۱۹:۳۰
Kristiansund BK
۰
۲
Viking FK
Finished
۱۹:۳۰
Molde FK
۱
۰
SK Brann
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Serie B
AS Avellino 1912
۲
۳
US Salernitana 1919
Finished
۱۹:۰۰
Tunisia
Ligue 1
Stade Gabesien
۱
۱
Avenir Sportif Gabesien
Finished
۱۷:۰۰
US Ben Guerdene
۱
۲
Stade Tunisien
Finished
۱۷:۰۰
Etoile Sportive Sahel
-
-
Esperance Sportive De Tunis
Cancelled
۲۱:۳۰
Club Africain
-
-
Stade Gabesien
Cancelled
۲۱:۳۰
Club Sportif Sfaxien
-
-
ES Metlaoui
Cancelled
۲۱:۳۰
Slovakia
Superliga
MSK Zilina
۲
۰
FC Nitra
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1
ACS Sepsi
۰
۰
FC Astra Giurgiu
Finished
۱۸:۳۰
CFR Cluj
۰
۰
FC Botosani
Finished
۲۱:۱۵
Cyprus
1st Division
Ermis Aradippou
۲
۱
AC Omonia Nicosia
Finished
۱۸:۳۰
Olympiakos Nicosia
۰
۳
Alki Oroklinis
Finished
۱۹:۳۰
AEL Limassol
۰
۱
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
Ghana
Premier League
Inter Allies FC
-
-
Liberty Professionals
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ebusua Dwarfs
-
-
Sogakope Wafa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
WA All Stars FC
-
-
Bolga Allstars
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Aduana Stars
-
-
Elmina Sharks
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Accra Great Olympics
۱
۰
Ashanti Gold FC
Finished
۱۸:۳۰
Tema Youth
-
-
Bechem United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
-
-
Berekum Chelsea FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Medeama SC
-
-
Hearts of Oak
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bahrain
Premier League
AL Ittihad Bhr
۱
۴
East Riffa
Finished
۱۸:۳۰
AL Hidd
۲
۱
Al-Ahli
Finished
۲۰:۴۵
Sweden
Damallsvenskan, Women
Kopparbergs/Goeteborg
۱
۱
FC Rosengard
Finished
۱۸:۰۰
Pitea IF
۲
۲
Eskilstuna United
Finished
۱۸:۰۰
Linkopings FC
۱
۰
Kristianstads Dff
Finished
۱۸:۰۰
Qatar
Stars League
Al-Rayyan
۴
۱
AL Markhiya
Finished
۱۸:۰۰
Al-Sadd
۳
۱
Qatar SC
Finished
۲۰:۱۰
AL Duhail SC
۶
۱
Al-Ahli Doha
Finished
۲۰:۱۰
Bulgaria
First Professional League
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۰
۱
Levski Sofia
Finished
۱۸:۰۰
CSKA Sofia
۰
۰
Pirin Blagoevgrad
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Admira Wacker Modling (A)
۳
۰
SC Esv Parndorf 1919
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division B, First stage
KVC Westerlo
۰
۰
Kfco Beerschot Wilrijk
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League
Grasshopper Club Zurich
۱
۱
FC Luzern
Finished
۱۷:۳۰
FC Sion
۱
۲
FC St. Gallen
Finished
۱۷:۳۰
FC Thun
۱
۳
FC Zurich
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
1st Division
Nykobing FC
-
-
FC Fredericia
Cancelled
۱۶:۰۰
Skive IK
۰
۲
FC Roskilde
Finished
۱۶:۰۰
Viborg FF
۰
۰
Fremad Amager
Finished
۱۶:۰۰
Vendsyssel FF
۲
۰
HB Koge
Finished
۱۶:۰۰
Thisted FC
۲
۲
Brabrand IF
Finished
۱۶:۰۰
Vejle BK
۱
۳
Esbjerg
Finished
۱۶:۰۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Zonguldak Komurspor
۲
۰
Bandirmaspor
Finished
۱۵:۰۰
Hacettepe SK
۰
۰
Nigde Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Nazilli Bld Spor
۱
۲
Kirklarelispor
Finished
۱۵:۳۰
Fatih Karagumruk Istanbul
۲
۱
Anadolu Selcukluspor
Finished
۱۵:۳۰
Sanliurfaspor
۲
۲
Sakaryaspor
Finished
۱۸:۳۰
Kahramanmarasspor
۲
۱
Silivrispor
Finished
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
USK Anif
۲
۲
SV Groedig
Finished
۱۵:۳۰
SCR Altach (A)
۲
۱
FC Wacker Innsbruck (A)
Finished
۱۷:۰۰
USA
North American Soccer League, Fall season
New York Cosmos
۰
۰
FC Edmonton
Finished
۰۲:۳۰
San Francisco Deltas
۳
۰
Puerto Rico FC
Finished
۰۳:۳۰
South Korea
K-League Challenge
Ansan Greeners FC
۰
۱
Asan Mugunghwa FC
Finished
۰۹:۳۰
Daejeon Citizen FC
۰
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۰۹:۳۰
Australia
A-League
Newcastle United Jets
۲
۲
Perth Glory FC
Finished
۰۹:۳۰
Sydney FC
۳
۲
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۱:۳۰
South Korea
K-League Classic, Championship Round
Jeonbuk Hyundai Motors
۰
۰
FC Seoul
Finished
۰۹:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۰
Ulsan Hyundai
Finished
۰۹:۳۰
South Korea
K-League Classic, Relegation Round
Jeonnam Dragons
۲
۴
Gwangju FC
Finished
۰۹:۳۰
Hong Kong
Division 1
Mutual Football Club
-
-
Hong Kong FC
بازی شروع نشده است
۰۹:۰۰
Tung Sing
-
-
Eastern District
بازی شروع نشده است
۰۹:۰۰
Wong Tai Sin
-
-
Citizen AA
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
Japan
J.League
Ventforet Kofu
۱
۱
FC Tokyo
Finished
۰۸:۳۰
Sagan Tosu
۱
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۱:۳۰
Japan
J.League 2
V-Varen Nagasaki
۲
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۷:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۳
۲
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
FC Machida Zelvia
۱
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۹:۳۰
Ehime FC
۲
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۹:۳۰
Thespakusatsu Gunma
۱
۲
Tokyo Verdy
Finished
۱۴:۰۰
Costa Rica
Primera Division, Campeonato Invierno
LD Alajuelense
۱
۳
AD Carmelita
Finished
۰۴:۳۰
CS Cartagines
۳
۴
Deportivo Saprissa
Finished
۲۰:۳۰
AD Municipal Grecia
۰
۳
Municipal Perez Zeledon
Finished
۲۰:۳۰
Guadalupe FC
۰
۴
AD Santos De Guapiles
Finished
۲۲:۳۰
Limon FC
۱
۱
CS Herediano
Finished
۲۳:۰۰
Municipal Liberia
۲
۳
Universidad De Costa Rica
Finished
۲۳:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Boyaca Patriotas FC
۲
۲
Jaguares FC
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Bucaramanga
-
-
Rionegro Aguilas
بازی شروع نشده است
۰۴:۱۵
Nicaragua
Primera Division
Unan Managua
۴
۰
Deportivo Ocotal
Finished
۰۳:۳۰
Diriangen FC
۰
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Peru
Primera Division, Clausura
Sport Rosario
۳
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۲:۱۵
Academia Cantolao
۱
۱
Alianza Lima
Finished
۰۴:۳۰
Alianza Atletico
۳
۲
Comerciantes Unidos
Finished
۲۱:۴۵
Indonesia
Liga 1
Persela Lamongan
۲
۰
Semen Padang
Finished
۱۱:۳۰
PSM Makassar
۲
۱
Persib Bandung
Finished
۱۵:۰۰
Barito Putera
۱
۰
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۵:۰۰
USA
United Soccer League
Rochester Rhinos
۲
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۱:۳۵
Pittsburgh Riverhounds
۱
۱
Ottawa Fury FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۰
۱
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Toronto FC II
۳
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Louisville City FC
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۴
Colorado Springs Switchbacks
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio FC
۳
۱
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۴:۰۰
Real Monarchs Slc
۲
۱
La Galaxy II
Finished
۰۴:۳۰
Reno 1868 FC
۲
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
Phoenix Rising FC
۴
۱
Portland Timbers 2
Finished
۰۶:۰۰
Bethlehem Steel FC
۱
۱
ST Louis FC
Finished
۲۲:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
Cruz Azul
۱
۳
America De Mexico
Finished
۰۱:۳۰
CF Monterrey
۲
۰
Atletico Pachuca
Finished
۰۳:۳۰
Club Leon
۱
۰
Uanl Tigres
Finished
۰۳:۳۶
Necaxa
۰
۰
Unam Pumas
Finished
۰۵:۳۰
Guadalajara Chivas
۱
۲
Monarcas Morelia
Finished
۰۵:۳۶
Argentina
Primera Division
Velez Sarsfield
۱
۰
Newell'S Old Boys
Finished
۰۰:۳۵
Racing Club
۱
۰
CA Tigre
Finished
۰۲:۳۵
Chacarita Juniors
۱
۲
CA Independiente
Finished
۱۷:۳۵
Godoy Cruz A.t.
۳
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Finished
۲۰:۳۵
CA Belgrano
۰
۰
CA Talleres De Cordoba
Finished
۲۲:۳۵
Chile
Primera Division, Torneo Transicion
Deportes Antofagasta
۰
۲
Universidad De Chile
Finished
۰۰:۳۰
Club Deportivo Universidad Catolica
۲
۰
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۰۰
Colo Colo
۲
۰
Santiago Wanderers
Finished
۲۲:۰۰
Mexico
Segunda Division
Tuxtla Fc
۲
۱
Real Zamora
Finished
۰۰:۳۰
Chile
Primera B, Torneo Transicion
Deportes Puerto Montt
۱
۰
San Marcos De Arica
Finished
۰۰:۳۰
CSD Rangers
۱
۰
Club De Deportes Valdivia
Finished
۰۲:۳۰
Deportes La Serena
۲
۱
Coquimbo Unido
Finished
۱۸:۳۰
Nublense
۱
۱
Santiago Morning
Finished
۲۲:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Independiente Fbc
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Olimpia Asuncion
۲
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۲:۴۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Rampla Juniors
۱
۴
Penarol Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Boston River
۱
۰
CA Cerro
Finished
۲۳:۰۰
Montevideo Wanderers
۲
۱
Liverpool Montevideo
Finished
۲۳:۰۰
Club Nacional De Football
۱
۲
EL Tanque Sisley
Finished
۲۳:۰۰
Institucion Atletica Sud America
۲
۲
Plaza Colonia
Finished
۲۳:۰۰
Juventud De Las Piedras
۲
۱
Danubio FC
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Instituto AC Cordoba
۱
۱
CA Aldosivi
Finished
۰۰:۳۰
CD Santamarina Tandil
۱
۰
Atletico De Rafaela
Finished
۰۳:۰۰
Nueva Chicago
۱
۱
Deportivo Moron
Finished
۲۱:۰۵
CSD Flandria
۰
۰
CA Brown De Adrogue
Finished
۲۲:۰۰
Juventud Unida Gualeguaychu
۱
۰
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
۲۲:۳۰
Club Sportivo Estudiantes
۲
۰
Boca Unidos
Finished
۲۳:۳۰
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
۰
۱
Villa Dalmine
Finished
۲۳:۳۰
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
Fuerza Amarilla S.c.
-
-
Guayaquil City FC
Finished
۰۰:۰۰
CSD Macara
۱
۱
Liga Dep Universitaria Quito
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Youth League
FK Ufa
۲
۰
Lokomotiv Moscow
Finished
۰۹:۳۰
Amkar Perm
۵
۲
FK Tosno
Finished
۱۲:۳۰
FC Zenit ST Petersburg
۱
۲
Arsenal Tula
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Superliga, Women
Asociatia Fotbal Club Fair-play
۵
۵
Acs Vasas Femina
Finished
۱۱:۳۰
ACS Fortuna Becicherecu Mic
۲
۲
Css Targoviste
Finished
۱۱:۳۰
Acs Heniu Prundu Bargaului
۰
۰
Universitatea Alexandria
Finished
۱۱:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Kizilcabolukspor
۱
۴
Utas Usakspor A.s
Finished
۱۵:۳۰
Kocaelispor
۱
۱
Osmaniyespor
Finished
۱۹:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Amed Sportif Faaliyetler
۲
۱
Kocaeli Birlik
Finished
۱۴:۳۰
Hatayspor
۱
۰
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Finished
۱۵:۰۰
Tokatspor
۲
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۵:۰۰
Kastamonuspor
۲
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Inegoelspor
۱
۰
Bucaspor
Finished
۱۵:۳۰
Afjet Afyonspor
۲
۲
Eyuepsor
Finished
۱۹:۳۰
Mersin Idman Yurdu
۰
۱
Sivas Belediye Spor
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۳
۱
SV Waldhof Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
Hessen Kassel
۳
۴
FSV Mainz 05 II
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga
PS Kemi
۳
۳
Seinajoen JK
Finished
۱۵:۳۰
Ilves
۱
۰
Kuopio PS
Finished
۱۵:۳۰
Rovaniemi PS
۳
۰
Vaasa PS
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
TSV Havelse
۰
۴
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Norderstedt
۰
۰
1 FC Germania Egestorf/Langreder
Finished
۱۵:۳۰
FC Altona 93
۱
۳
SV Drochtersen/Assel
Finished
۱۵:۳۰
Lueneburger SK Hansa
۰
۳
Hamburger SV II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۴
۰
SV Eutin 08
Finished
۱۶:۳۰
China
Chinese Super League
Guangzhou R&f FC
۳
۲
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۵
Shanghai Shenhua
۱
۲
Tianjin Teda
Finished
۱۵:۰۵
Singapore
S.League
Geylang International
۲
۳
Tampines Rovers FC
Finished
۱۵:۰۰
Hougang United FC
۰
۲
Home United FC
Finished
۱۵:۰۰
Colombia
Primera B, Clausura
Valledupar FC
۱
۳
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۰:۰۰
Universitario De Popayan
-
-
Real Cartagena
Cancelled
۲۰:۰۰
Bogota FC
۰
۲
Deportes Quindio
Finished
۲۲:۳۰
Cucuta Deportivo
-
-
Leones FC
Cancelled
۲۳:۴۵
Belarus
Vysshaya League
Slavia Mozyr
۱
۲
FC Slutsk
Finished
۱۴:۳۰
FC Minsk
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Dinamo Brest
۳
۰
FC Dnepr Mogilev
Finished
۱۷:۳۰
BATE Borisov
۳
۱
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Naestved BK
۲
۰
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Zone Privolzhye
Krylia Sovetov Cpf Samara
۱
۳
Dorozhnik Kamenka
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
FNL
1.sc Znojmo
۱
۱
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۴:۳۰
Sokolov
۱
۳
FK Olympia Praha
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Yeni Orduspor Kulubu
۱
۱
Anadolu Bagcilar Spor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۰
1461 Trabzon
Finished
۱۴:۳۰
Muglaspor
۲
۰
Yesil Bursa AS
Finished
۱۵:۳۰
Ergene Velimese Spor
۲
۲
Kirikhanspor
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
SC Freiburg
۴
۱
SV Werder Bremen
Finished
۱۲:۳۰
1. Ffc Frankfurt
۲
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۲:۳۰
FC Bayern Munich
۲
۰
SC Sand
Finished
۱۴:۳۰
1. FC Koln
۰
۳
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۵:۳۰
SGS Essen
۶
۰
FF Usv Jena
Finished
۱۵:۳۰
VfL Wolfsburg
۲
۲
1. Ffc Turbine Potsdam
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FC Oberlausitz Neugersdorf
۲
۰
FSV 63 Luckenwalde
Finished
۱۴:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۰
FC Viktoria Berlin
Finished
۱۵:۰۰
ZFC Meuselwitz
۴
۰
Berliner AK 07
Finished
۱۵:۰۰
FSV Budissa Bautzen
۰
۰
1. FC Lokomotive Leipzig
Finished
۱۵:۰۰
FC Energie Cottbus
۴
۰
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۰۰
TSG Neustrelitz
۰
۱
FSV Union Fuerstenwalde
Finished
۱۵:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Batman Petrolspor
۲
۱
Yeni Altindag Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kemerspor 2003
۳
۱
Orhangazi Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Manisa Buyuksehir Belediyespor
۱
۰
Ofspor
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie
De Graafschap
۱
۱
GO Ahead Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
MKE Ankaragucu U21
۱
۰
Boluspor
Finished
۱۳:۳۰
Caykur Rizespor
۲
۲
Samsunspor
Finished
۱۳:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Sandviken
۶
۲
Grand Bodø
Finished
۱۳:۳۰
Kolbotn
۱
۳
LSK Kvinner
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek
۲
۱
Avaldsnes
Finished
۱۸:۰۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Trabzonspor
۴
۲
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
Finished
۱۳:۳۰
Bursaspor
۲
۲
Osmanlispor FK
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Moskovskaya Oblast Cup
Metallist Domodedovo
۲
۲
Olimp-Skopa Moscow Region
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
V-League
CLB BD Thanh Hoa
۳
۳
HA Noi FC
Finished
۱۳:۳۰
SHB DA Nang
۲
۰
Dong Tam Long AN
Finished
۱۳:۳۰
XO SO Kien Thiet Can Tho
۲
۳
QNK Quang Nam
Finished
۱۳:۳۰
SAI Gon FC
۰
۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
Superligaen
AC Horsens
۲
۲
Hobro IK
Finished
۱۳:۳۰
Aalborg BK
۱
۰
FC Helsingor
Finished
۱۵:۳۰
Brondby IF
۴
۱
Silkeborg IF
Finished
۱۷:۳۰
Odense BK
۱
۰
FC Copenhagen
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Kelme Cf
-
-
Ef Torre Pacheco
Finished
۱۳:۰۰
Bolivia
Nacional B
Univ de Vinto
۲
۱
Tiquipaya
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید